5 Ocak 2010

basit hırka yenileme


e malum pazarlar kadınların terapi meydanları:) bende ciddi bir pazar takipcisiyim bi süredir..artık hangi tezgahta ne satılır tarzmıdır çakmamıdır biliyorum desem yalan sayılmaz... geçen haftalarda pazardan bir hırka alındı e alındı ama sırtındaki defosuyla birlikte geldi ve yenilenme çalışması için bir süre vaktinin dolmasını bekledi... ve beklenen çalışma dün gece bir ip ve bir dikiş iğnesi ile sade ama bence çok zevkli bir hırka haline geldi...buğün giyildi esra'dan onayınıda aldı:))eee size basit ama benim uydurduğum onarım çalışmasını sunmak kaldı.. bakalım beğenecekmisiniz? siz daha farklı fikirler üretebilirsiniz mutlaka ama bana da çıtlatmayı unutmayın olur mu??
unutmadan hırkadaki sorun dümdüz bir çizgi halindeki ilmek kaçmasıydı... kullanılan ip ışık yüzünden belli olmuyor ama krem hırkaya uygun olacagını düşündüğüm simli bir ton koyu biraz kalın bir ip..ipi dikilecek şekilde iğneledim ve ince bir dikiş ipiyle tutturdum..uydurukçuyum işte:))))

2 yorum:

  1. valla ben ilk görüşte kendi deseni sanmıştım çok yakıştırmışsın fatoş eline sağlık...siyah bulizinide eklemelisin diyorum...

    YanıtlaSil
  2. evet onu unutmuştum:)))

    YanıtlaSil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..