18 Şubat 2010

yeşil kumaş kolye...kumaş kolye denemelerine devam ediyoruz...ama bu kez birde düğme kaplanarak yapılan kumaş küpe ekleniyor..

5 yorum:

 1. arkadaşım...eline sağlık çok şık duruyor...bana yaptığın bileklik içinde teşekkürler...öptüm seni şeker...

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler esra.. sen de denemelisin..

  YanıtlaSil
 3. Ögretmenim gecen gün bu kolyeyi sizde görmüsdüm, cok hosuma gitti, burdan yakindan görme sansim oldu tsklr COCUK GELISIMI KURSIYERI G.Y

  YanıtlaSil
 4. kolye süper olmuş küpelerde eklenince harika.kolye kumaştan küpeler kumaştan nasıl oldu çok merak etdm cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorm.çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 5. teşekkürler ...tercihen ince bir kumaşı en az 6 cm eninde olacak şekilde uzunca bir şerit halinde kesiyorsunuz.düğüm atınca kısalacağını ve ucunda kalan şeritlerlede fiyonk yapacağınızı hesaba katmalısınız.Kumaşın ortasından başlayarak istediğiniz boydaki boncuğu arasına koyup katlayıp önüne ve arkasına düğüm atıyorsunuz ki boncuk düşmesin:)bu işlemi boynunuza ölçerek tamamlıyorsunuz daha uzun yapılabilir ama ben hep tasma şeklinde sevdiğimden böyle yaptım.küpede düğmenin silikon yardımıyla kaplanması ile yapılıyor.anlatım karışık mı oldu?anlatamadıysam sormaya devam:)))

  YanıtlaSil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..