12 Mayıs 2010

BOTANİK BAHÇESİ GEZİSİ....

Bahar başıydı sanırım (gezi planına bakmadan tam tarih veremiycem )çocuklarla aldık suyumuzu çıktık yola:)serviste bi heyecan bi heyecan sanki botanik bahçesini ilk onlar keşfedecekler.Sağolsun bize çok yardımı dokunan Sınıf annemiz Halime hanım ve yardımcım Nilğün sayesinde kazasız belasız bir gün geçirdik.Ufak sorunlar yaşanmadı da değil hani serviste Murat rahatsızlandı ve tüm bahçeyi ısrarla gezmek istedi ve kucağımızda tüm bahçeyi gezdi .Baharı yerinde inceledik desem konuyu özetlemiş olurum resimler anlatıyor günü zaten ...Geciken fotolar yerini buldu sonunda...

1 yorum:

  1. sizin gezinizden iki hafta kadar sonra aynı geziyi bizde sınıfça düzenlemiştik.Güzel geçen bir kaç saatten sonra yaya olarak dönerken mahalle içindeki boş ve yeşil bir alandan geçerken çoçuklara beni takip etmelerini ısrarla söyledim.
    (yeşilliklerin altının çamurlu ve sulu olabileceği nedeiyle)ancak bazıları güzelim yeşiliklere aldanıp beni takip etmedi.kıyamette ondan sonra koptu.ayak bileklerine kadar çamura batanlar ,ıslananlar.Ağlayan kızları görmeliydiniz.yapacak bir şey yoktu.öğrenmenin bedelini biraz ağır ödemişlerdi.

    YanıtlaSil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..