24 Ekim 2010

Çok amaçlı tasarımlar..:))


Bu fularlar ve kolyeler bir kere yapılmaya görsünler nerelerde kullanılırlar daha kimbilir...Kolye hem asıl işlevini yerine getirirken bir başka gün straplez bir bluza yaka süslemesi oluveriyor..Kah saçta kah boyunda bazen de kemer olarak belde yaratıcılık size kalmış biraz cesaret:))


8 yorum:

 1. Bana uğradığına sevindim tatlı kız.On marifette görüp ne yapıyor diye düşünmüştüm bu gün.
  Güzel bşir yğze ,saça yakışacak şeyler;san da tabi ki çok yakışmış:

  YanıtlaSil
 2. heee heee klavye siyah ,gözler ihtiyar olunca sonuç böyle oluyor:)))

  YanıtlaSil
 3. bence o yoğun bir gün ve dolu bir kafanın eseri yaşa başa bağlayıp kendinize haksızlık etmeyin:)
  teşekkür ederim beğenmenize sevindim..(yorumu geç yazdım çünkü pc programımda bir sorun vardı kusura bakmayın öğretmenim:)

  YanıtlaSil
 4. Fatoş öğretmenim sizden bişi rica edebilir miyim ? O çiçekli ve boncuklu yaptığınız fuların yapılışını ekler misiniz özellikle nasıl ördüğünüzü çok merak ettim. Parmak örgüyle mi ördünüz ? Bende parmak örgü ile denedim yapmayı ama sizin örgünüz gibi olmadı. Boncuklar ve tığ yapımı çiçekler ekledim ama örgüyü parmak örgü ile yaptığım için olmadı. Olsun yinede güzel oldu bayramda takmayı düşünüyorum . Bu arada kurban bayramınızı kutluyorum.

  YanıtlaSil
 5. ben o örgüyü örgü makarasında yapmştım parmak örgüde fena fikir değil nasıl duracağını tam kestiremiyorum ama neden olmasın.örgü makarasıyla nasıl yaptığımı yakında senin için anlatacağım söz.Bu arada el emeği göz nurunu mutlaka takmalısın ben de iyi bayramlar dilerim...

  YanıtlaSil
 6. cok guzelsiniz fatos hanim guzelliginiz yaptiklariniza bir renk katiyor

  YanıtlaSil
 7. çok kibarsın muay ...ayrıca hoşgeldin :)

  YanıtlaSil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..