8 Kasım 2010

yemeniden renk renk çiçekli taçlar..

Hani bir süredir yemeni fular yapıyoruz ya işte onlardan arta kalan parçalarla yapılmış taçlar bunlar.

3 parmak enliliğinde ve istenilen uzunlukta kesilen yemeniyi kıvıra kıvıra dikip gül şekli veriyoruz. Ben bazılarının ortasına tomurcuk gibi taşlar boncuklar diktim bence daha güzel oldu.
Aslında arkalarına keçe bulup dikmek istedim ama bulamadım neyse ki silikonla taçlara yapıştırıldıklarında istediğim gibi durdular. Ben tek renk taç bulmakta zorlandım ama çareyi kurdelalarla ve yemeniyle taçlara kaplamakta buldum.Yemeninin atan kenarları ona salaş ve doğal bir hava verdi bir kaç kolye de denedim ama Esracım başarılı bulmadı ben yinede resimledim belki fikir verirsiniz diye...Şimdi ben renkleri çiçekleri seviyorum ya e bu taçlarda ikisi birleşti ve o kadar çok renk renk fotoğraf birikti ki elimde sormayın ruhum rengarenk napalım be ya:)))))))))))
2 yorum:

  1. canım fatoşum eline sağlık hepsine bayıldım bunlardan satıyor musun?satın almak isteyenler olabilir..birde taçlar güzel sen taçlardanda güzel..kolyeleri kanepeye koyarsan beğenmem tabi ama sen takınca bayıldım gerçekten başarılı..eline sağlık fıstık...

    YanıtlaSil
  2. ben sadece bir tane sattım Esracım:)) ama almak isteyen olursa satarız tabiki..keşke ilk kez boynumda görseymişsin kolyeleri bu kadar kafa yormazdın nolcak bunlar diye:))

    YanıtlaSil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..