3 Mart 2011

blogger olmak yasak!!paylaşma kardeşim yasak işte yasak!kapat kapılarını dünyaya yasak! deselerde belki bir duyan bir gören vardır ..


Eee bu ilk defa başıma geliyor ne de olsa acemi blogcuyum daha neler görüp daha neler öğreneceğiz bakalım daha bir yaşına giremeden turuncu çakıltaşı erişilmez oldu:))kötü şakaydı billiyorum ama bu site erişime kapanmıştır yazısını görünce bir tuhaf oldum hani yazmışım yıllarcada kitabım toplatılmış yada emek vermişim yıllarcada rütbem alınıp tutuklanmışım gibi bir ruh hali ...Bugün bloggurların paylaşımlarını görene kadarda aynı gitti ama boş durmadım bu arada yarın doğum günü olan İkra ya annesinin serzenişlerden ilham alarak çok işlevsel bir duvar süsü yaptım.Toka kaybolmalarına son!!Toka toplayıcı bir bebek bu.Upuzun ördüğüm saçlarına tüm tokalar takılabiliyor ve ayrıca elbisesine yaptığım kanguru tarzı cep ile de işlevselliği biraz daha artmış oluyor.Hepsi elde dikildi.Evde bulunanlar bir araya getirildi.Yanaklar vs oje ile boyandı düğme ile göz yapıldı.Elbisesi siyah simli kadife pantalonumun kesilmesi ile oluştu el başlarkende düşünmemiştim bittiğinde yapsamıydım dedim ama neticede bu bir dolgu oyuncak değil bir toka toplayıcısı..


Bir şey yapıp paylaştım mutlu oldum YASAKMIIIIIIIIIIIIII.........

2 yorum:

  1. bir bir haberlerinizi aliyorum ya, cok sagolun. benim icin gecerli olmamasina ragmen cok üzüldüm son günlerde. umarim bundan sonra hersey yolunda gider.

    sevgilerimle eli

    YanıtlaSil
  2. umarım eli hepimizin istediği bu....

    YanıtlaSil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..