19 Eylül 2012

puzzle maceram:)

Okuldan yorgun argın sesi  kısılmış vaziyette hiç alışık olmadığım bir saatte gelip(artık öğlenciyim) bu puzzle boğuştum bugün.Birleşmiş kısmın az göründüğüne bakmayın masaya yayıldım bir gökyüzü birde sol köşeyi biraz ilerletebildim ama oralarını çekememişim gece gece uğraşmadım daha fazla. Ben mi bilmiyorumda zor gibi geldi yoksa ilk yapmak için zor bir resim mi bu bilenler yorum yazsın lütfen:)Hani bazılarına çerez sayılacak 500 parça bana ilk gece karmaşık gibi geldi ama cidden kafa dağıtıyor orası kesin yarın geceyi iple çekiyorum başına oturabilmek için...

2 yorum:

  1. Önemli olan puzzle parça sayısı değil, resmin renkleri. Ben ilk defa puzzle yapacaklara genelde dünya haritası gibi çok renkli, mümkünse yazılı resimleri öneriyorum. Renkler çok olursa puzzle parçalarını gruplandırmak daha kolay olur.
    Kolay gelsin sana. Son halini merakla bekliyorum.

    YanıtlaSil
  2. hımm anlaşılan ilk resim yanlış seçim...gruplandırmaya çalışıyorum ama bazen herşey birbirine öyle çok benziyor ki..ilgin için teşekkürler sonucu hemen bekleme ama lütfen biraz uzun sürecek gibi;)

    YanıtlaSil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..