4 Eylül 2013

Dolap içi düzeni...

Keşke o peynir reklamlarındaki beyin gibi ''ben buldum! ben buldum!'' diye bağırabilseydim ama yalan yok ben bir yerden gördüm denedim .Şimdi itiraf etmek zor olsada yazın sık misafir ağırlandığından habire bu nevresim takımları yıkanır kurutulur ütülenir ve bu dolapla birlikte bir dolaba daha katlanır konurdu.Tüm bu çabalara rağmen yinede aceleci bir anımda ki bu her zamandır ortalık darmaduman olur nevresimler tam kapağı kapatırken aralara sıkışır ya da aynı boyda katlamamanın yarattığı minik ölçü kaçmalarıyla dağınık dururdu.Ama ne zamana kadar ?tabi ki ben ütülediğim nevresim takımlarımını yastık kılıflarının içinde toparlayana kadar:)üst dolabı çekmedim ama inanın pek düzenli oldular ve öyle az yer kapladılar ki inanamadım tavsiye ederim:))

keşke bir  neydi n'oldu fotosuda alsaymışım o zaman daha iyi anlaşılırdı..

4 yorum:

 1. Bunu bende yapıyorum. Sadece ben katlama kısmında biraz uğraşıyorum bir türlü yastık kılıfına uyduramıyorum :) Çok uzun süre önce Derya Baykal'ın programında görmüştüm o zamandan beri bu şekilde toparlayıp kaldırıyorum dolaba çok düzenli oluyorlar.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay ben yeni öğrendim ya dünyanın en önemli şeyini bulmuşum gibi davrandım Hülya:))

   Sil
 2. süper fikirmiş sahiden.... bende en büyük parçanın içine diğerlerini koyar bütün halde durmalarını sağlamaya çalışırdım ama bu fikir süper..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. denemeni tavsiye ederim Nilgün Komar cidden pek düzenli duruyor..

   Sil

Bu konuda sen neler düşünüyorsun?Eğer blogger değilsen ''anonim''şeçeneğini tıkla ne düşünüyorsan yaz lütfen..